Бокс

Експерти вважають, що Ф'юрі потрібен боксу

0

Тайсон Ф'юрі оголосив про завершення спортивної кар'єри

Відомий британський боксерський менеджер Френк Уоррен, заявив, що, незважаючи на заяву британця Тайсона Ф'юрі (25-0, 18 КО) про завершення професійної кар'єри, він все ще повернеться на ринг. За словами Уоррена, бокс потребує Ф'юрі.

"Думаю, що бокс багато втратить, якщо позбутися Тайсона Ф'юрі. Також багато втратить і Тайсон, якщо все-таки його рішення остаточне. Його найкращі роки проходять поза рингом. Але він повинен бути там. У найгіршому випадку, якщо б він був винен, то повинен отримати офіційне повідомлення, відбути дискваліфікацію і продовжити кар'єру. Але зараз занадто багато висить в повітрі. Скільки часу потрібно, щоб прийняти рішення? Щось повинно бути неправильно, якщо все так затягується. Якби там точно був допінг або заборонені речовини, було б вірно, щоб його дискваліфікували і все, до побачення. Але, мабуть, щось там не так", – заявив Уоррен в інтерв'ю Boxing News.

Нагадаємо, 26 липня на своїй сторінці в Instagram Тайсон Ф'юрі оголосив про завершення кар'єри. Промоутер Ф'юрі впевнений, що Тайсон повернеться в бокс.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ф'юрі вважає, що всі сьогоднішні чемпіони світу зобов'язані йому.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Тайсон Ф'юрі