Бокс

Ф'юрі вважає, що всі сьогоднішні чемпіони світу зобов'язані йому

0

Тайсон Ф'юрі сподівається повернутися в ринг

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі, британський боксер Тайсон Ф'юрі заявив, що всі чинні чемпіони світу в суперважкій вазі зобов'язані йому.

"Справа в тому, що ніхто не виграв у бійця, який переміг би мене. Усі сьогоднішні чемпіони, не ігноруючи їх досягнень, вони всього лише володарі титулів через мійуспіх в Німеччині. Якби я не відібрав би у Володимира Кличка всі ці пояси в Дюссельдорфі, то він, ймовірно, все ще володів би ними і сьогодні. Але це була монополія, і прийшов час, коли хтось це зробив, тому я щасливий, що всі пояси пішли по світу", – зазначив Ф'юрі.

Також Ф'юрі в черговий раз заявив, що сподівається повернутися в ринг, але для цього повинен подолати свого найжорсткішого противника – самого себе.

"У мене був зоряний час і, сподіваюся, буде ще один шанс піти ще далі. Але, чесно кажучи, в даний момент у мене є один бій, і це бій проти мене самого, який ще складніше, ніж боксерський поєдинок. Але я знаю, що в будь-який вечір здатний виграти у більшості бійців в світі. Гроші – це не мотивація. Я можу тільки завдати шкоди моїй репутації, якщо повернуся в ринг непідготовленим", – заявив боксер.

Нагадаємо, Ф'юрі сподівається повернути боксерську ліцензію найближчим часом, і запевняє, що ніколи не приймав допінг.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ф'юрі назвав ідеального суперника для себе.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Тайсон Ф'юрі