Бокс

Гарсія вважає, що у Рігондо є шанси проти Ломаченка

0

9 грудня Василь Ломаченко проведе бій проти Гільєрмо Рігондо

Чемпіон світу в легкій вазі за версією WBC Майкі Гарсія (37-0, 30 КО) заявив, що вірить в перемогу Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО) у поєдинку проти українця Василя Ломаченка (9-1, 7 КО).

"Бій Ломаченко - Рігондо буде хорошим. Вони обидва дуже технічні боксери. У Ломаченка є перевага в розмірі, і, хоча люди дуже рідко сприймають мої слова всерйоз, але я не здивуюся, якщо Рігондо витягне цей бій, завдяки своїй техніці. Звичайно, у Ломаченка більше шансів на перемогу. Але те, як Рігондо бився проти супротивників, які більше за нього і те, що Ломаченко бився з суперниками не найвищого класу, дає кубинцеві шанси. Рігондо - складний суперник.

Думаю, Ломаченко вийде в ринг для того, щоб битися, а Рігондо більше буде контратакувати. Коли він бачить можливість для удару, то включається і робить це. Я відчуваю, що Гільєрмо зможе витягнути цей бій. Може бути, поєдинок розпочнеться як шаховий матч, але потім вони наберуть обертів, буде багато ударів і багато з них будуть знаходити свою мету", - вважає Гарсія.

Нагадаємо, 9 грудня Василь Ломаченко проведе бій проти володаря титулу WBA у другій найлегшій вазі Гільєрмо Рігондо. Бій пройде на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США).

На думку букмекерів, Ломаченко є безперечним фаворитом цього поєдинку.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ломаченко розповів, як переможе Рігондо.

Фото - BoxeoMundial

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Василь Ломаченко, Ломаченко - Рігондо