Бокс

Грузинський боксер арештований за зв'язок з російською мафією

0

Найближчий бій Автанділа Хурцидзе скасований

Грузинський середньоваговик Автанділ Хурцидзе заарештований в Нью-Йорку через зв'язки з російським злочинним синдикатом. Поліція заарештувала 33 членів синдикату і пов'язаних з ним людей за рекет, вимагання, грабіж, наймані вбивства, шахрайство, злочини, пов'язані з вогнепальною зброєю і наркотиками, повідомляє Boxing News.

Є і заява прокурора США по Південному округу Нью-Йорка, в якому повідомляється, що деяким із затриманих пред'являть звинувачення за законом RICO (інвестування отриманих від рекету капіталів). Покарання, передбачені цим законом, набагато суворіше, ніж за окремі попередні злочини.

У зв'язку з арештом Хурцидзе, був скасований його поєдинок з чемпіоном світу в середній вазі за версією WBO Біллі Джо Сондерсом. Бій повинен був відбутися 8 липня, але провести його в строк не вийде. Промоутери сподіваються пересунути зустріч на іншу дату.

"Сьогодні нам повідомили, що обов'язковий претендент на бій з Біллі Джо Сондерсом, Автанділ Хурцидзе, був заарештований в Нью-Йорку. Тому бій, який був запланований на 8 липня в Лондоні, не може відбутися в запланований час. Промоутер Хурцидзе Лу Ді Белла повідомив, що він не зможе прилетіти на місце проведення бою", – заявив промоутер Френк Уоррен.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, боєць MMA, який втік від чеченського спецназу, затриманий в Білорусі.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Автанділ Хурцидзе, арешт