Бокс

Гвоздик розповів, чого чекає від бою з Бейкером

0

Бій Гвоздик - Бейкер відбудеться 19 серпня в США

Український напівваговик Олександр Гвоздик (13-0, 11 КО), який 19 серпня проведе бій проти американця Крейга Бейкера (17-1, 13 КО), розповів, чого чекає від майбутнього поєдинку.

"Відчуваю себе чудово, добре підготовленим до поєдинку. Бейкер - це темна конячка. Багато хто недооцінює цього хлопця, але я бачив, як він двічі нокаутував топ-проспектів, тому готуюся до важкого бою. Вважаю, він - реально небезпечний.

Чи вдасться перемогти достроково? Не знаю. Ніхто не знає. Розглядаю можливість дострокової перемоги як якийсь бонус. Якщо є можливість нокаутувати суперника - обов'язково скористаюся шансом. Вважаю, що я обов'язково повинен бути готовий до того, що поєдинок може пройти і всю дистанцію. Не люблю і не хочу прогнозувати результат бою. Це - бокс, може статися все, що завгодно. Дочекайтеся поєдинку, і тоді побачите все самі", - передає слова боксера BoxingTalk.

В Україні бій Гвоздик - Бейкер в прямому ефірі транслюватиме телеканал Інтер в рамках програми "Великий бокс". Початок – 20 серпня (неділя) о 5:00 за київським часом. Повтор – о 23:40.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, наступний бій Гвоздика назвали кроком назад.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Гвоздик, Гвоздик - Бейкер, бій Гвоздик - Бейкер