Бокс

Кличко - Джошуа: п'ятий раунд бою визнаний найкращим у 2017 році

0

Бій Кличко - Джошуа пройшов 29 квітня в Лондоні

Бій Кличко - Джошуа потрапив до рейтингу авторитетного спеціалізованого порталу WorldBoxingNews. Так, п'ятий раунд бою був визнаний найкращим у 2017 році.

"Після чотирьох раундів розвідки, бій пожвавився в п'ятій трихвилинці. Джошуа відразу ж кинувся на Кличка. Стало зрозуміло, що під час паузи між раундами кут британця дав йому команду діяти агресивно з перших секунд чергової трихвилинки. Це було серйозною зміною в ході бою, оскільки Кличко не чекав такого розвитку подій. Кульмінацією цього спурту став нокдаун, в якому опинився українець. Але безцінний досвід Кличка не міг не позначитися: 41-річний боксер прийшов у себе і залишився в бою.

З огляду на важливість поєдинку, а також з огляду на всі обставини, що вмістилися в три хвилини, які стали для всіх приємним сюрпризом, п'ятий раунд бою Кличко - Джошуа поки залишається найкращим в цьому році", – пояснили свій вибір експерти видання.

Нагадаємо, WBA дозволила Джошуа перенести обов'язковий захист титулу заради реваншу з Кличком. Промоутер Джошуа заявив, що все йде до того, що реванш з Кличком відбудеться. Джошуа вже приступив до повноцінних тренувань.

На сьогоднішній день Володимир Кличко ще не прийняв рішення про реванш з Джошуа.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко популярніший за збірну України з футболу.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко, Ентоні Джошуа, бій Кличко - Джошуа