Бокс

Кличко оцінив ситуацію у важкому дивізіоні боксу

0

Віталій Кличко зазначив, що суперважка вага викликає зараз багато ажіотажу

"Вічний" чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі, мер Києва Віталій Кличко під час 55-го Конгресу Всесвітньої боксерської ради оцінив нинішню ситуацію в найпрестижнішому дивізіоні професійного боксу.

Віталій зазначив, що велика кількість сильних бійців тільки привертає увагу до дивізіону, а також розповів, що підвищує інтерес до професійного боксу.

"Зараз в суперважкій вазі з'явилося нове покоління. Всі топові боксери дивізіону дуже сильні, у всіх є хороші амбіції. У мене викликає оптимізм, що зараз так багато хороших бійців серед супертяжів. Вони дуже технічні, з сильним і поставленим ударом. І це робить дивізіон більш привабливим, більш цікавим. Глядачі кажуть: "Давайте дивитися наступний бій". Їм цікаво, хто переможе. І всі зараз обговорюють, хто ж сильніший. Я сам недавно чув подібне. Що буде, якщо Джошуа битиметься з чемпіоном WBC Деонтеєм Уайлдером. І це прекрасно, це викликає у людей інтерес. А бокс, як відомо, живе за рахунок інтересу, за рахунок уваги. І мені особливо приємно, що суперважка вага викликає так багато ажіотажу", - передає слова Віталія Кличка ES News.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, наступний форум Всесвітньої боксерської ради пройде в Києві.

Фото – facebook.com/merkieva

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Кличко