Бокс

Кличко поділився секретом свого успіху

0

Володимир Кличко розповів також про нові цілі

Український суперваговик, дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко (64-5, 54 КО) поділився секретом свого успіху, а також розповів про нові завдання та цілі.

Секрет свого успіху Володимир пояснив просто: він ніколи не тікав від проблем. "Думаю, що я такий, як і більшість людей. Я теж роблю помилки. Але я дізнаюся про них. Я показую обличчя, а не спину, я не тікаю від проблем. Боятися можна, і це здорово. Це робить вас більш мотивованим і сильнішим. Погано бути боягузом", - розповів Володимир в інтерв'ю німецькому виданню N-TV.

Говорячи про свої завдання і цілі, Володимир віджартувався. "Іноді я дивуюся такому питанню. Найчастіше, багато вчаться на прикладах. Моїми першими прикладами для наслідування були батьки і брат. Але ніхто ж не стоїть на місці. Кожен повинен стати рушійною силою, розвиватися, бути відкритим для нового. Витривалість, спритність, концентрація, координація – те, що допомогло мені в спорті, допомагає мені і за межами рингу. Ці навички також допомогли і моєму братові Віталію, який зараз мер Києва. Ви повинні бути безумовними і безкомпромісними, як егоїст. Одержимість теж може бути позитивною. Любов – яскравий тому приклад. Навіть у великого "его" є позитивні моменти. Це змушує нас йти вперед, не втрачаючи час. Як говорив Мухаммед Алі: "Якщо ви думаєте про 50 років в 20, ви втратили 30 років".

Нагадаємо, Володимир Кличко прийняв рішення про завершення боксерської кар'єри.

Дивіться добірку найкращих поєдинків Кличка на професійному ринзі.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко розповів, як почувається поза спортом.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко