Бокс

Кличко популярніший за збірну України з футболу

0

Бій Володимира Кличка зібрав більше телеглядачів, ніж матчі збірної

Бій Володимира Кличка проти Ентоні Джошуа, який відбувся 29 квітня в Лондоні, в прямому ефірі подивилися близько 4,4 мільйонів телеглядачів. Це більше, ніж збирав кожен матч збірної України з футболу у відбірковому турнірі ЧС-2018.

Володимир Кличко залишається найпопулярнішим спортсменом країни, обійшовши навіть національну збірну з футболу. Про це свідчить офіційні дані телеканалів і відомості, зібрані з неофіційних джерел. Відзначимо, що в цей своєрідний рейтинг не ввійшов поки що останній матч збірної України – виїзний поєдинок в Тампере проти команди Фінляндії.

Так, за інформацією телеканалу Інтер, що транслював бій Кличко - Джошуа, частка трансляції склала 43,9% по аудиторії 18+ (Україна) і 37% серед глядачів 18-54 у великих містах. У другій половині бою частка серед глядачів 18+ (Україна) перевищувала 50%. На Інтері пряму трансляцію бою подивилися близько 4,4 млн. телеглядачів. Виїзний матч збірної України проти команди Хорватії, який транслювався на телеканалі Україна отримав рейтинг 5,0, при частці в 15,46%. Що стосується решти матчів, то поєдинок Україна - Ісландія (канал Україна), за неофіційними даними, подивилися 2,3 млн. глядачів. Україна - Косово - 2,673 млн. глядачів, а Україна - Фінляндія - 2,48 млн.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Володимир Кличко написав надихаюче звернення до шанувальників.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко