Бокс

Кличко постійно змінює своє рішення щодо подальшої кар'єри

0

Володимир Кличко все ще не прийняв остаточне рішення

Том Леффлер, генеральний директор K2 Promotions, розповів, що Володимир Кличко (64-5, 53 КО) коливається в своєму рішенні про можливе продовження кар'єри, і вже кілька разів встиг його поміняти.

"У Володимира була просто неймовірна кар'єра. Самі розумієте, Кличко – другий після Великого Джо Луїса в суперхеві за тривалістю володіння чемпіонським титулом. У нього все прекрасно в фінансовому плані, тобто немає необхідності погоджуватися на реванш виключно заради грошей. Питання тільки в тому, що Володимир хотів би завершити кар'єру в статусі чемпіона світу. Я кілька разів говорив з ним, і кожен раз у нього було інше рішення. Я не приховую, мені б дуже хотілося, щоб реванш відбувся. Чому? Перший поєдинок був абсолютно найкращим в хевівейті за останні роки, і в ньому Кличко довів, що може перемогти Джошуа. А ще в ньому Кличко виглядав здорово, це було один з найкращих виступів Володимира. Я вважаю, він переможе в реванші", – передає слова Леффлера RingPolska.

Нагадаємо, WBA дозволила Джошуа перенести обов'язковий захист титулу заради реваншу з Кличком. Реванш Кличко - Джошуа може бути підтверджений найближчим часом. У разі рішення Кличко продовжити кар'єру, реванш швидше за все відбудеться в Лас-Вегасі, на T-Mobile Arena в листопаді 2017 року.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко повинен провести ще три бої.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко