Бокс

Кличко пояснив своє рішення про завершення кар'єри

0

Володимир Кличко оголосив про завершення боксерської кар'єри

Легендарний український суперваговик, дворазовий чемпіон світу, 41-річний Володимир Кличко (64-5, 54 КО), прийняв рішення про завершення боксерської кар'єри.

Відеозвернення, де Кличко повідомив про своє рішення, було опубліковано на його сайті.

"27 років тому я зробив свій найкращий вибір: вибрав професію, яка стала моїм життям. Я почав свою подорож в спорті, і обраний шлях відкрив мені світ.

У якийсь момент життя в силу різних обставин ми повинні або хочемо перемкнути, так би мовити, нашу активну частину життя і підготуватися до наступної глави, до нових викликів, випробувань, з якими доведеться зіткнутися. Очевидно, я не виняток з правил. І зараз прийшла моя черга зробити це. Я роблю це з деяким хвилюванням. Але я абсолютно готовий до нових випробувань. Я очікую і сподіваюся, що моя наступна кар'єра, яку я спланував, і вже паралельно почав кілька років тому, стане такою ж успішною, як і попередня.

Замість того, щоб сказати вам спасибі і до побачення, я хочу запросити вас продовжити цю нову і захоплюючу подорож разом зі мною і брендом Кличко. Тільки разом ми креативніше та продуктивніше, по-справжньому сильніше у всіх значеннях. Разом ми – рушійна сила", – заявив Кличко в прощальній промові.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко розповів, чого хоче досягти поза боксом.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко