Бокс

Кличко представив свій новий бренд

0

Володимир Кличко презентував новий сайт і нові додатки

Легендарний український суперваговик Володимир Кличко (64-5, 53 КО) в Гамбурзі на спеціальній церемонії, що зібрала близько 200 гостей з усього світу, представив свій новий бренд. Новий сайт, нові програми та нові партнерські відносини з провідними світовими компаніями – про все це йшлося в ході презентації.

В ході презентації Кличко розповів про свій досвід, управління завданнями, а також представив суббренди і компанії-партнери. Партнерами компанії Володимира стали Telekom Deutschland GmbH, SAP SE, Porsche AG і McFIT Global Group.

Змінено дизайн і функціонал сайту Кличка, на якому відвідувачі зможуть не лише отримувати останні новини щодо українського боксера, але і ознайомитися з досвідом і методами Володимира в досягненні успіху. Крім того, читачі можуть дізнатися про співробітництво українця з провідними світовими брендами, а також отримати інформацію про всі спортивні та неспортивні проекти Кличка.

За допомогою програми KLITSCHKO Code користувачі iOS і Android можуть сканувати штрих-коди на сайті, отримуючи відео, фото, аудіо або текстові новини та повідомлення про Володимира. Додаток доступний в App store і на Google Play.

Нагадаємо, Володимир Кличко повідомив також, що незабаром оголосить своє рішення щодо подальшої кар'єри.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Володимир Кличко написав надихаюче звернення до шанувальників.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко