Бокс

Кличко провів тренування, яке продали на аукціоні за 150 тисяч

0

Виручені гроші підуть на благодійність

Почесний чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі, мер Києва Віталій Кличко провів спортивне тренування, яке раніше продали на благодійному аукціоні ProZorro за 150 тисяч гривень.

Це був найдорожчий лот аукціону. Всі кошти від аукціону підуть на придбання апарата штучної вентиляції легенів у дитячу клініку Інституту нейрохірургії.

Віталій Кличко і бізнесмен Михайло Булигін, який купив можливість потренуватися з чемпіоном, зустрілися в 7 ранку в спортзалі, де зазвичай тренується Кличко.

"Я спочатку думав, яке саме тренування влаштувати - на велосипедах, бо я часто зранку їзжу, чи, наприклад, на тренажерах. Але все ж таки вирішив показати Михайлові як тренуються боксери. Я вдячний Михайлові за його благодійний вчинок, за допомогу дітям. Він - бізнесмен, а бізнес повинен бути соціально відповідальним", - розповів Кличко.

Після тренування Булигін розповів, що залишився задоволений тренуванням і подякував Віталію Кличку за те, що той виставив такий лот. Кличко подарував йому свої боксерські рукавички, в яких той тренувався. Також бізнесмен розповів, що в спортзалі зазвичай не тренується, а грає в футбол.

Нагадаємо, Віталій Кличко стане першим українцем в Міжнародному залі боксерської слави.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Кличко розповів, чому не відбувся його бій з Холіфілдом.

Фото - facebook.com/merkieva

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Віталій Кличко