Бокс

Кличко розповів про свій перший бізнес і боксерські гонорари

0

Володимир Кличко поділився спогадами

Легендарний український суперваговик Володимир Кличко розповів про свій перший "бізнес" і розмові з Арнольдом Шварценеггер, а також згадав не лише свій перший боксерський гонорар, а й як його витратив.

За словами Володимира, намагатися заробляти він почав ще школярем. "Свої перші гроші в "бізнесі" я заробляв ще за часів Радянського Союзу. Тоді героями нашого дитинства були Арнольд Шварценеггер або Сильвестер Сталлоне "Рембо". Але було важко дістати їх фотографії. Але я пішов іншим шляхом: я перефотографував ті картки, які були, надрукував свої фотографії і продавав їх в школі – по 20 копійок. Коли я розповів цю історію Арнольду Шварценеггеру, він запитав: "Володимир, де моя частка?", – цитує Володимира Finanzen.

Як розповів Кличко, його перший боксерський гонорар склав 100 доларів, і з цих грошей він купив подарунок для брата. "Свої перші зароблені гроші на ринзі я пам'ятаю дуже добре. У 16 років я виграв в Донецьку по любителям, отримавши 100 доларів. На той час це були дуже великі гроші. Думав, що я був найбагатшою людиною в світі (сміється). На той час мої батьки заробляли на місяць 10 доларів. Як я витратив ці гроші? Я подарував Віталію чохли для його "Лади".

Нагадаємо, Володимир Кличко зробив заяву щодо реваншу з Ентоні Джошуа.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко постійно змінює своє рішення щодо подальшої кар'єри.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко