Бокс

Кличко стане першим українцем в Міжнародному залі боксерської слави

0

Віталій Кличко буде включений в Зал слави боксу в наступному році

"Вічний" чемпіон світу в суперважкій вазі за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC), мер Києва Віталій Кличко вже на наступній щорічній церемонії буде прийнятий до Міжнародної зали боксерської слави (International Boxing Hall of Fame).

Про це повідомив один з американських експертів боксу, який разом з членами Асоціації боксерських письменників Америки щорічно проводить відбір в члени IBHOF.

"І Віталій, і Володимир Кличко обов'язково стануть членами Міжнародного залу боксерської слави. Віталію Кличку ми відправимо запрошення вже на наступну щорічну церемонію, яка пройде в червні 2018 року. За правилами нашої організації, в Зал слави можуть бути прийняті тільки боксери, які завершили свою активну кар'єру не менше, ніж 5 років тому. Віталій Кличко останній бій проти Мануеля Чарра провів 8 вересня 2012 року. тобто, його включення в IBHOF наступного церемонії буде не лише логічним, а й правильним кроком з нашого боку", – йдеться в повідомленні.

Що стосується Володимира Кличка, за словами експерта, то його поява в Залі боксерської слави можлива в 2022 році, якщо українець зараз оголосить про завершення своєї боксерської кар'єри.

"Якщо він проведе матч-реванш проти Джошуа, то все буде залежати від того, скільки він ще буде виходити в ринг в якості діючого боксера. Ми в будь-якому випадку будемо дотримуватися нашого правила, боксер включається в Зал слави через п'ять років після завершення кар'єри", – підкреслив він.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко написав надихаюче звернення до шанувальників.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Віталій Кличко