Бокс

Кличко зробив заяву щодо свого майбутнього

0

Володимир Кличко зазначив, що завжди потрібно прагнути рухатися вперед

Легендарний український боксер Володимир Кличко (64-5, 54 КО) провів відкритий майстер-клас для учасниць Школи успіху, яку протягом семи років організовує Klitschko Foundation.

У своєму тривалому спічі боксер розповів про те, як потрібно готуватися до зміни однієї кар'єри на іншу, а також поміркував щодо свіох планів на майбутнє.

"Мій останній поєдинок був не таким успішним. Я до цього звик, нічого страшного. Не завжди в житті складається все так, як хочеться. Але тут важливо робити висновки і розбиратися, чому так сталося.

У 41 рік я думаю про те, як буду вибудовувати кар'єру далі. Так, я думаю про спортивну пенсію, але сидіти і жити спогадами про минуле я не збираюся ні в якому разі. Тільки вперед! Більше вчитися, більше знати, більше мріяти, адже людина, стоячи на одному місці, падає назад. Тому тільки вперед - до нових знань і здійснення нових цілей", - сказав Кличко.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що промоутер Джошуа відправився бронювати арену на реванш з Кличком.

Фото: klitschko-brothers.com

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Володимир Кличко, майбутнє, плани