Бокс

Ковальов хоче, щоб реванш з Уордом визнали недійсним

0

Сергій Ковальов подав протест на результат бою з Андре Уордом

Російський напівваговик Сергій Ковальов (30-2-1, 26 КО) в своєму офіційному протесті на результат реваншу з американцем Андре Уордом (32-0, 16 КО), поданому в Атлетичну комісію штату Невада, вимагає, щоб цей бій був визнаний недійсним. Про це пише Boxing Scene.

"Вкрай важливо, щоб в Комісії зрозуміли, що протест – це не атака на рефері, він не ставить під сумнів його компетентність. Це заклик вивчити відеоповтор. Іншими словами, наш протест – не велика атака на рефері, ніж перегляд відеоповторів у NFL або MLB – "атака" на посадових осіб цих організацій. Це – можливість розібратися, де ж була допущена помилка...", – йдеться в заяві команди Ковальова.

Нагадаємо, американець Андре Уорд технічним нокаутом переміг в реванші росіянина Сергія Ковальова і захистив свої пояси. Бій Ковальов - Уорд пройшов 17 червня в розважальному комплексі Mandalay Bay в Лас-Вегасі (США).

Ковальов був не згоден з таким результатом, стверджуючи, що Уорд завдав йому кілька заборонених ударів нижче пояса. Пізніше Ковальов вирішив не вимагати третій бій з Уордом.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, реванш Ковальова і Уорда став комерційно провальним.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ковальов - Уорд