Бокс

Лінарес готовий провести бій з Ломаченком

0

В Golden Boy готові до переговорів по бою Ломаченко - Лінарес

Команда чемпіона WBA в легкій вазі Хорхе Лінареса готова до переговорів по бою з українцем Василем Ломаченком (10-1, 8 КО). Про це в інтерв'ю Boxingscene розповів президент Golden Boy Ерік Гомес.

"Якщо Ломаченко хоче битися зі справжніми чемпіонами, а не з хлопцями на два дивізіони нижче, то знаєте що? Ми можемо влаштувати такий бій, немає проблем. Лінаерс стане справжнім тестом для Ломаченка. Це досить великий бій, щоб ми змогли над ним попрацювати. Все буде залежати від того, чи дійсно Ломаченко хоче прийняти виклик і бути великим, змагаючись з великими іменами. Якщо він хоче піднятися в легку вагу, Хорхе Лінарес до його послуг", - заявив президент GBP Ерік Гомес.

Нагадаємо, Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) достроково переміг кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду.

Просто машина: Реакція соцмереж на бій Ломаченко - Рігондо

Історичний бій Ломаченко - Рігондо пройшов 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). За цей бій Ломаченко заробив $1,2 млн., а Рігондо - $400 тис.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.

Фото – facebook.com/VasylLomachenko

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко, Лінарес