Бокс

Ломаченка розкритикували за бої з дрібними суперниками

0

На думку Майкі Гарсії у Василя Ломаченка не було гучних перемог

Чемпіон світу в легкій вазі за версією WBC Майкі Гарсія (37-0, 30 КО) заявив, що за всю кар'єру українець Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) не обирав собі суперників за рівнем. Про це американець заявив в інтерв'ю для FightHub.

"Уолтерс (перед боєм з Ломаченко) не виходив в ринг два роки або близько того. Ріго також не виступав особливо часто. Та й інші його суперники. Можливо, справа саме в простої. Ріго піднявся на дві категорії, а інші хлопці відверто не дотягували в класі.

Навіть у нинішній категорії у Ломаченка є серйозні виклики - проти тих же Мігеля Берчельта і Жервонти Девіса буде нелегко. Якщо я побачу його з такими хлопцями, тоді він заслужить більше поваги. Але коли він виходить битися з такими маленькими суперниками, це виглядає не дуже і принижує значимість перемоги", - заявив Гарсія.

Нагадаємо, Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) достроково переміг кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду.

Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.

Просто машина: Реакція соцмереж на бій Ломаченко - Рігондо

Історичний бій Ломаченко - Рігондо пройшов 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). За цей бій Ломаченко заробив $1,2 млн., а Рігондо - $400 тис.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ломаченко вважає перемогу над Рігондо незначною.

Фото – facebook.com/VasylLomachenko

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко