Бокс

Ломаченко прокоментував своє звання найкращого боксера світу

0

Василь Ломаченко очолив рейтинг найкращих боксерів світу

Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) після перемоги над кубинцем Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО), очолив рейтинг нйкращих чинних боксерів незалежно від вагових категорій авторитетного американського телеканалу ESPN.

Сам Ломаченко вважає, що він ще далекий від свого ідеалу і прагне вдосконалюватися. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

"Для мене велика честь стати найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії за версією ESPN. Дякую моїй команді і всім тим, хто підтримував мене на моєму шляху. Я ще далекий від того, де хочу опинитися. Мені ще є куди вдосконалюватися, і я хочу додавати з кожним боєм", - написав Василь.

Нагадаємо, Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) достроково переміг кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду. Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.

Просто машина: Реакція соцмереж на бій Ломаченко - Рігондо

Історичний бій Ломаченко - Рігондо пройшов 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). За цей бій Ломаченко заробив $1,2 млн., а Рігондо - $400 тис.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ломаченко увійшов в ТОП-3 найкращих боксерів сучасності.

Фото – facebook.com/VasylLomachenko

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко