Бокс

Ломаченко розповів, чому Рігондо погодився на бій з ним

0

Бій Ломаченко - Рігондо відбудеться 9 грудня в Нью-Йорку

Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко (9-1, 7 КО) вважає, що кубинець Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО) погодився на бій з ним тільки через гроші. Саме тому Рігондо зважився піднятися на дві вагові категорії. Про це Ломаченко заявив на своєму відкритому тренуванні.

"Рігондо додав у вазі? Це не моя справа і не моя проблема. Він хотів цей бій, він хотів битися зі мною. Ми підписали контракт. Знаєте, навіщо Рігондо потрібен цей бій? Та тому що його кар'єра закінчується, і йому потрібні гроші. Він отримає найбільший гонорар в кар'єрі за цей поєдинок. Саме тому він піднявся на дві вагові категорії, щоб битися зі мною.

Рігондо вже 37 років. Це не надважкий дивізіон і навіть не напівважкий, в якому боксував Хопкінс. Там може вистачити досвіду і сили одного удару, і там можна боксувати довше. Але в більш легких дивізіонах важливішою є реакція, ваша швидкість. Після 30-ти реакція починає погіршуватися, і не можна залишатися до кінця сфокусованим, коли тобі 35 чи 36. Ти віриш, що можеш, але природу не обдуриш", - розповів Ломаченко.

Бій Ломаченко - Рігондо пройде 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США).

На думку букмекерів, Ломаченко є безперечним фаворитом цього поєдинку. Але Рігондо впевнений, що у нього є все для перемоги над Ломаченком. Сам Ломаченко назвав бій з Рігондо великим викликом для себе.

Ломаченко та Рігондо проведуть додаткове зважування в день бою.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, бій Ломаченко - Рігондо назвали найкращим в історії боксу.

Фото – facebook.com/VasylLomachenko

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко, Рігондо