Бокс

Ломаченко вважає перемогу над Рігондо незначною

0

Василь Ломаченко достроково переміг Гільєрмо Рігондо і захистив свій титул

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) назвав свою перемогу над кубинцем Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) незначною. Також Ломаченко в черговий раз підкреслив, що не вважає себе найкращим боксером.

"Чи вважаю я себе найкращим боксером року? Ні. Ну і що, що у мене три перемоги. Це були не значні бої. Рігондо і зовсім не з моєї категорії, не моїх габаритів. Для мене це були не великі перемоги, як, можливо, вважають прихильники боксу. Мені потрібен великий бій, гучне ім'я. Ви знаєте, я готовий до будь-якого суперника. Я готовий", - передає слова Ломаченка Boxing Scene.

Нагадаємо, Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) достроково переміг кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду.

Просто машина: Реакція соцмереж на бій Ломаченко - Рігондо

Історичний бій Ломаченко - Рігондо пройшов 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). За цей бій Ломаченко заробив $1,2 млн., а Рігондо - $400 тис.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.

Фото – facebook.com/VasylLomachenko

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко, Рігондо