Бокс

Ломаченко зробив Рігондо вигідну пропозицію

0

Василь Ломаченко запропонував Гільєрмо Рігондо підписати контракт про бій

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (8-1, 6 КО) закликав кубинця Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО) припинити займатися іграми, і підписати контракт про поєдинок.

"Ти міг просто зібрати всю свою волю чоловічу в кулак, взяти свого промоутера і менеджера за руку, прийти в компанію Top Rank до мого промоутера, укласти договір і підписати контракт. Давай зробимо так: зберемо бабки, які отримую я, і які отримуєш ти, ставимо на кон. Хто виграє – забирає все. От моя пропозиція. Ти мене почув. І, слухай, перестань дитячі ці картинки викладати... Чесно, воно вже у горла. Напевно, це робиш не ти, а хтось там за тебе, але, слухай, він сильно тебе цим підставляє. Я буду в ринзі питати з тебе за кожну картинку. Чесно", – передає слова Ломаченко ES News.

Нагадаємо, 5 серпня на арені Microsoft в Лос-Анджелесі Василь Ломаченко проведе бій проти колумбійця Мігеля Марріаги (25-2, 21 КО). Ломаченко буде захищати свій титул чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ломаченко готовий заплатити солідний гонорар тому, хто його переможе.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Василь Ломаченко