Бокс

Макгрегора більше не мотивують гроші

0

26 серпня Конор Макгрегор проведе бій проти Флойда Мейвезера

Джон Кавана, тренер чинного чемпіона UFC Конора Макгрегора, запевнив, що гроші вже не є основною мотивацією для його зоряного підопічного.

"Гроші більше не мотивують його. Він міг би дуже легко робити аналогічні гроші, знімаючись у фільмах і рекламі. Це виклик. Саме тому він кожен день знаходиться в спортзалі. Якщо він перестане битися, то що він робитиме зі своїм вільним часом? Він отримує від усього цього величезну насолоду і саме тому повернувся в зал. Так що мотивацією до цього поєдинку були не гроші, хоча, зрозуміло, приємно, коли твоя справа добре оплачується. Його мотивував виклик, всі говорили, що він не може зробити цього, але Конор впевнений в зворотному. Так що я не бачу причин, щоб не повернутися в ММА.

Він сказав мені прямо: "Приготуйся, ми повертаємося в клітку в грудні". Я просто сподіваюся, що хтось там викликав в ньому інтерес. Зізнатися, особисто я поки не думаю про те, хто стане його наступним суперником. Є кілька імен, які зараз в топі, але у цих хлопців ще дуже багато часу, щоб битися між собою. Нехай ці хлопці заявлять про те, хто все-таки буде цим бійцем, який змусить нас вставати рано вранці і проводити 8-10 тижнів важкої підготовки", – заявив Кавана в ефірі The MMA Hour.

Нагадаємо, Флойд Мейвезер і Конор Макгргор досягли угоди після тривалих переговорів і підписали контракт на бій, який відбудеться 26 серпня в Лас-Вегасі. Крім того, вже стали відомі гонорари бійців.

За прогнозами букмекерів, незаперечним фаворитом цього поєдинку є Мейвезер.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Макгрегор найняв спаринг-партнера, який знає, як підготуватися до бою з Мейвезером.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Конор Макгрегор, Флойд Мейвезер, бій Макгрегор - Мейвезер