Бокс

Мейвезер - Макгрегор: ставки на Флойда падають

0

Бій між Конором Макгрегором і Флойдом Мейвезером відбудеться 26 серпня

Після оголошення про боксерський поєдинок Флойда Мейвезера (49-0, 26 КО) проти чемпіона UFC Конора Макгрегора (21-3) ставки на американця приймалися з розрахунку 1,04, на ірландця - 12 до 1. Але з тих пір коефіцієнти серйозно змінилися.

Велика частина ставок (93%) і велика частина грошей (76%) ставиться на Макгрегора і букмекери помітно змінили ставки: найнижчий коефіцієнт на Мейвезера досягав 1,18, на Макгрегора - 5,2. У моменти найвищих показників потік ставок на Флойда помітно зростає.

Найбільша ставка в одній з букмекерських контор була поставлена 3 липня на Мейвезера за коефіцієнтом 1,15 і склала шестизначну суму. Найбільша ставка на Макгрегора становить поки $150 тис. У разі, якщо Конор зможе перемогти Флойда, щасливчик виграє майже мільйон доларів.

Нагадаємо, Флойд Мейвезер і Конор Макгрегор досягли угоди після тривалих переговорів і підписали контракт на бій, який відбудеться 26 серпня на MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі. Крім того, вже стали відомі гонорари бійців.

За прогнозами букмекерів, незаперечним фаворитом цього поєдинку є Мейвезер. А менеджер Макгрегора впевнений, що Конор потрясе весь світ.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Макгрегор вважає, що бокс - проста і легка гра.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Конор Макгрегор, Флойд Мейвезер, бій Макгрегор - Мейвезер