Бокс

Менеджер Ортіса прокоментував скасування бою з Уайлдером

0

Бій був запланований на 4 листопада

Джей Хіменес, менеджер кубинця Луїса Ортіса (27-0, 23 КО), пояснив ситуацію зі скасуванням бою його підопічного з чемпіоном WBC Деонтеєм Уайлдером (38-0, 37 КО).

За словами менеджера, Ортіс не був ні дискваліфікований, ні видалений з рейтингів за позитивний допінг-тест, а не був допущений до поєдинку через побоювання за його здоров'я.

"Я хотів би пояснити ситуацію з Луїсом Ортісом, і це справжня і єдина версія того, що сталося. Пан Сулейман і WBC не дискваліфікували і не виключили Луїса зі своїх рейтингів. Рішення WBC було наступним: вони не санкціонували бій виходячи з того, що їх турбував стан здоров'я Луїса.

Якщо чесно, ми повинні поважати і дотримуватися їх рішення, тому що я теж згоден, що здоров'я спортсмена найважливіше. WBC призначить Луїсу візит до сертифікованого лікаря, який перевірить його стан і упевниться, що він на 100% здоровий, і що ліки від тиску не несуть загрозу його фізичним кондиціям. Як тільки Луїс пройде перевірку і отримає добро від медиків і WBC, ми приступимо до організації для нього поєдинку до кінця року", - розповів Хіменес.

У бою з Уайлдером Ортіса, який провалив допінг-тест, замінить Бермейн Стіверн (25-2, 21 КО). Це рішення було прийнято в рамках щорічного Конгресу WBC, який проходить в Азербайджані.

Бій відбудеться 4 листопада на арені Barclays Center в Нью-Йорку (США).

Нагадаємо, Ортіс прокоментував свій провалений допінг-тест.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, WBC призначив Ортісу грошовий штраф за провалений допінг-тест.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Уайлдер, Ортіс