Бокс

Молодий український чемпіон розповів, на кого рівняється в боксі

0

Боксер Олександр Хижняк визнаний найкращим спортсменом вересня в Україні

22-річний український боксер Олександр Хижняк, чемпіон Європи та світу, розповів про свою мрію в боксі, а також про те, на кого зі спортсменів рівняється.

Про це боксер розповів після нагородження Національного олімпійського комітету, який визнав його найкращим спортсменом вересня в Україні.

"Василь Ломаченко - дуже шанована людина, яка досягла в боксі найвищих результатів. Я його поважаю, вся моя сім'я захоплюється ним, вся наша боксерська сім'я ставить його в приклад, ми дивимося його поєдинки і вболіваємо за нього.

Він поставив планку, до якої потрібно йти. Після Олімпійських ігор в національній команді, яка, до речі, зараз дуже оновилася, є планка, яку потрібно хоча б повторити. А потім вже і досягти вищих результатів.

Добре, що є чого прагнути, і це добре, що є результат, до якого ми йдемо, і є команда, яка показала чого прагне. Думати, що такі результати неможливі - не потрібно. Були боксери, які це показали і досягли. Я сподіваюся, що нам з командою вдасться пройти цей шлях і повторити ті результати", - зізнався Хижняк.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Олександр Хижняк встановив національний рекорд.

Фото - Ukrainian Boxing Federation

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Хижняк