Бокс

Ми хочемо одного і того ж: Уайлдер відповів на виклик Джошуа

0

Уайлдер готовий до бою з Джошуа

Чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі американець Деонтей Уайлдер (40-0, 39 КО) відповів на виклик британця Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО), який той йому кинув відразу після своєї перемоги в об'єднавчому поєдинку проти Джозефа Паркера.

"Уайлдер! Давай зробимо це, дитинко! Коли завгодно і де завгодно. Витягніть його на ринг і я вирублю його", - сказав Джошуа.

Уайлдер відповів згодою і запропонував нарешті перейти від слів до справи.

"Давай зробимо цей бій, мої люди чекають. Ми хочемо одного і того ж, але якщо я і моя команда завжди говорили про одне й те ж, то Джошуа та Едді Хірн (промоутер британця - ред.) непостійні. Спочатку вони говорять одне, а потім зовсім інше.

Давай зробимо це. Ти мене викликаєш? Ну так і все, поїхали. Я давно цього чекаю, і ось час настав. Якщо ти дійсно цього хочеш, давай вже, тому що я згораю від нетерпіння", - сказав Уайлдер.

Нагадаємо, Уайлдер давно хоче провести бій проти Ентоні Джошуа.

Уайлдер впевнений, що команда Джошуа не хоче організовувати їх поєдинок, і просто відтягує цей бій. Уайлдер підкреслює, що команда британця говорить тільки про гроші.

"Команда Джошуа не хоче цього бою. Едді Хірн не вірить в Ентоні. Джошуа не хоче дивитися мені в обличчя. Вони завжди будуть вибирати більш слабкого суперника, щоб легко побити того.

Вони говорять тільки про гроші, але я вже сказав свою позицію - давайте зробимо цей бій! Я візьму стільки, скільки ви мені запропонуєте, але за умови, що ви тоді погодитеся на те ж саме в матчі-реванші", - сказав Уайлдер в інтерв'ю Radio SiriusXM.

Тим часом, букмекерські контори вже почали приймати ставки на гіпотетичний поєдинок Джошуа – Уайлдер.

Раніше Джошуа заявив, що знає, як перемогти Деонтея Уайлдера. Джошуа вважає, що головною і єдиною зброєю Уайлдера є його прямий удар справа.

"У Уайлдера є потужний удар, але його міць виходить не від апперкотів і не від лівого бокового. Небезпечним є лише його прямий удар справа. Найважливіше - забрати у нього головну зброю. Втративши цю головну силу, Деонтей почне втрачати впевненість у своїх силах" - передає слова Джошуа BoxingScene.

3 березня в Нью-Йорку (США) Деонтей Уайлдер достроково переміг кубинця Луїса Ортіса. Уайлдер переміг Ортіса технічним нокаутом в десятому раунді.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Уайлдер вважає себе найнебезпечнішою людиною в суперважкій вазі.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Уайлдер, Джошуа