Бокс

Оприлюднено подробиці рішення IBF по реваншу Кличко - Джошуа

0

Бій-реванш повинен відбутися не пізніше 2 грудня

Міжнародна боксерська федерація (IBF) оприлюднила всі пункти свого рішення щодо перенесення захисту титулу Ентоні Джошуа проти обов'язкового претендента по лінії організації Кубрата Пулєва заради можливого реваншу з Володимиром Кличком.

IBF визнала, що отримувала офіційного листа від промоутера Пулєва Кале Зауерланда щодо того, що команда болгарського боксера виступає проти відстрочки обов'язкового захисту Джошуа заради бою-реваншу з Володимиром Кличком, однак рада директорів ухвалила рішення дозволити чемпіонові світу знову зустрітися з українцем. Звичайно, за умови, що Володимир погодиться на повторний бій.

Як повідомляє Worldboxingnews, повне рішення з цього питання складається з чотирьох пунктів:

1. Якщо Володимир Кличко не зможе вийти в ринг 28 жовтня 2017 року, бій між ним і Джошуа повинен відбутися не пізніше 2 грудня 2017 року.

2. Переможець бою-реваншу між Джошуа і Кличко зобов'язаний зустрітися з Кубратом Пулєвим. Якщо бій-реванш не відбудеться до 2 грудня 2017 року, Джошуа повинен виконати свої зобов'язання і зустрітися з Пулєвим.

3. Після бою-реваншу IBF не розглядатиме заявку на об'єднання титулів від переможця бою.

4. Ніяких відстрочок для переможця бою-реваншу між Кличком і Джошуа більше не буде, поки боєць, який виграв в цьому бою, не проведе обов'язковий захист в поєдинку з Пулєвим.

Нагадаємо, що IBF звільнила Ентоні Джошуа від обов'язкового захисту титулу і дала дозвіл на реванш з Володимиром Кличком.

Промоутер Джошуа вже заявив, що все йде до того, що реванш з Кличком відбудеться.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Джошуа хоче стати абсолютним чемпіоном світу.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Володимир Кличко, Ентоні Джошуа, бій Кличко - Джошуа