Бокс

Ортіс прокоментував свій провалений допінг-тест

0

Бій Уайлдер - Ортіс запланований на 4 листопада

Команда кубинця Луїса Ортіса (27-0, 23 КО), який провалив допінг-тест, заявляє, що виявлені препарати входять в ліки боксера від високого кров'яного тиску.

Представники Деонтея Уайлдера (38-0, 37 КО), з яким 4 листопада Ортіс повинен провести бій, відзначають, що діуретики використовуються для маскування прийому анаболічних стероїдів.

"Ми б хотіли, щоб боягуз (Duck Duck) Уайлдер і його ляльковод-промоутер посперечалися на всі свої гроші і відповіли за свої слова, або припинили звинувачувати мене в тому, що бояться втратити свій пояс WBC.

Послухайте, все ж просто, як двічі два. Давайте посперечаємось на наші гонорари за поєдинок 4 листопада, і обидва пройдемо тест з волосся, який, як ми знаємо, обдурити не можна. Якщо в моїй пробі виявлять хоч який-небудь заборонений препарат, можеш залишити мій гонорар собі. Якщо ж я буду чистий, то ти віддаси свій гонорар мені. Так і ми дізнаємося, чи ти переляканий базіка, чи дійсно віриш в те, що я щось там приймаю. Я зловив тебе на блефі, так що або замовкни, або прийми виклик", - заявив Ортіс.

Нагадаємо, бій Вайлдер - Ортіс відбудеться 4 листопада на арені Barclays Center в Нью-Йорку (США).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Уайлдер хоче покарати Ортіса за допінг.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Уайлдер, Ортіс