Бокс

Поведінку Мейвезера і Макгрегора назвали неспортивною

0

26 серпня відбудеться історичний бій Флойда Мейвезера проти Конора Макгрегора

Віце-президент World Warriors Fighting Championship (WWFC) Денис Перч прокоментував промо-кампанію майбутнього бою між американським боксером Флойдом Мейвезером (49-0, 25 КО) і чемпіоном UFC Конором Макгрегором (21-3).

"Для події масштабу Мейвезер vs Макгрегор шоу – це не тільки сам бій, а й все, що відбувається зараз, теж. З цієї причини обидва бійця переграють. Хоча видно, що у них вже проявляється очевидна неприязнь один до одного. А взагалі, Флойд опинився в ситуації, в якій сам не раз виступав в ролі провокатора, і вперше в його присутності хтось дозволив так висловлюватися про нього. Що ж, любителі єдиноборств люблять словесні перепалки між бійцями, але особисто я негативно ставлюся до такого роду неспортивної поведінки. Суперника потрібно поважати", – наголоси івает Денис Перч.

Нагадаємо, Флойд Мейвезер і Конор Макгргор досягли угоди після тривалих переговорів і підписали контракт на бій, який відбудеться 26 серпня на MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі.Крім того, вже стали відомі гонорари бійців.

За прогнозами букмекерів, незаперечним фаворитом цього поєдинку є Мейвезер.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Мейвезер визнав перевагу Макгрегора.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Конор Макгрегор, Флойд Мейвезер, бій Макгрегор - Мейвезер