Бокс

Повєткін піде по стопах Кличка? Перший крок вже зроблено

0

Олександр Повєткін захистив магістерську дисертацію

Російський боксер Олександр Повєткін (34-1, 24 KO) захистив магістерську дисертацію. Захист відбувся у Володимирській філії РАНХиГС. Повєткін захищався за напрямом "Державне і муніципальне управління".

Про це розповів директор філії вузу В'ячеслав Картухін.

"Захист відбувся 19 квітня. Вступ Олександра Повєткіна був для нас абсолютною несподіванкою. Показав він себе дуже гідно. Людина без всяких завищених вимог, виконав все, що необхідно за навчальним планом, дуже старанний студент. Не вимагав для себе якихось преференцій, як всі, приїхав, захистився при всіх", - розповів Картухін.

Темою магістерської роботи Олександра Повєткіна стала "Розробка оптимальної структури виконавчих органів місцевого самоврядування (на прикладі адміністрації Чеховського муніципального району Московської області).

Нагадаємо, Віталій Кличко захистив кандидатську дисертацію на тему "Методика визначення здібностей боксерів у системі багатоетапного спортивного відбору" (Національний університет фізичного виховання і спорту України, лютий 2000).

 

Повєткін виграв суд проти Уайлдера

Олександр Повєткін виграв суд у представників чемпіона світу за версією WBC Деонтея Уайлдера (40-0, 39 КО) за зрив поєдинку, який не відбувся через позитивну допінг-пробу росіянина. Про це пише Чемпионат.

Сторони подали один на одного в суд: Уайлдер вимагав гонорар за бій, а сторона Повєткіна - компенсацію за його зрив. За рішенням федерального окружного суду південного округу Нью-Йорка, американець повинен виплатити росіянину 4,3 мільйона доларів. За всіма позовами команді Уайлдера було відмовлено.

Ці кошти були заморожені на ескроу-рахунках після того, як Уайлдер став ініціатором зриву поєдинку, і за шість днів до бою відмовився вийти на ринг проти Повєткіна. Тоді один з допінг-тестів росіянина дав позитивну пробу на мельдоній. Втім, пізніше інша проба виявилася чистою, а Повєткін був виправданий.

У американського боксера є місяць на оскарження вироку, але російська сторона вже вимагає отримання грошей і вивчає можливість подальших судових переслідувань для відновлення репутації.

 

Допінг-скандал

Всесвітня боксерська рада (WBC) зняла довічну дискваліфікацію з Олександра Повєткіна, а боксерські федерації WBA і WBO виправдали його після допінг-скандалу.

"Я обіцяв, що ми доб'ємося справедливості відносно Сані Повєткіна. Так ось: кілька місяців тому ми отримали виправдання у всіх організаціях крім WBC, і ось тепер і WBC надіслав нам сьогодні лист про те, що з Повєткіна знімається довічна дискваліфікація, починаючи з 6 грудня він може офіційно проводити бої за WBC, а з січня буде повернений в офіційний рейтинг.

За мельдоній фактично він визнаний невинним, по остаріну визнано, що остарін не приймався навмисно (потрапив в організм з харчовою добавкою). Це перший випадок в історії боксу, коли боксер вибирається з таких проблем. В Америці чи Європі це означало б однозначний кінець кар'єри. А ми ось своїх не кидаємо", – повідомив глава промоутерської компанії "Мир бокса" Андрій Рябінскій.

Нагадаємо, 3 березня в Нью-Йорку (США) Деонтей Уайлдер достроково переміг кубинця Луїса Ортіса. Уайлдер переміг Ортіса технічним нокаутом в десятому раунді.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Уайлдер вважає себе найнебезпечнішою людиною в суперважкій вазі.

Фото – Мир бокса

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Повєткін