Бокс

Президент Суперсерії розповів, чому фінали пройдуть в Саудівській Аравії

0

Фінали пройдуть в травні 2018 року

Організатори Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) оголосили, що фінал турніру важковаговиків пройде в Джидді (Саудівська Аравія) в травні 2018 року. Угода між організаторами WBSS і Головним управлінням з питань спорту Саудівської Аравії була укладено 17 жовтня в Лондоні.

"Мухаммед Алі шанується в Саудівській Аравії. І сам він бився в країнах, містах, континентах, які не вважаються боксерськими. Тому дуже символічно провести перший фінал турніру в Джидді", - розповів со-засновник WBSS Калле Зауерлянд.

Президент Головного управління спорту Саудівської Аравії Турки Аль-Альшейх заявив, що ця угода є частиною роботи з розвитку боксу в Саудівській Аравії:

"Ми розвиваємо бокс в Саудівській Аравії і цей контракт - частина нашої стратегії. Для Саудівської Аравії це - перший турнір такого рангу, ми прагнемо того, щоб в наступному році провести ряд вечорів боксу світового рівня. У Саудівській Аравії зростає інтерес до боксу, впевнені, проведення фіналу WBSS в Джидді прискорить темпи популяризації цього прекрасного виду спорту", - скзал він.

Нагадаємо, в першому півфіналі WBSS в турнірі крузерів зустрінуться Олександр Усик і Майріс Бріедіс. У другому – Юніер Дортікос проведе бій з переможцем поєдинку Мурат Гассієв - Кшиштоф Влодарчик.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, експерти вважають, що Усик виграє Боксерську суперсерію.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Всесвітня боксерська суперсерія