Бокс

Промоутер Усика підтвердив, що хоче організувати бій в Україні

0

Офіційне рішення буде відомо через один-два тижні

Генеральний директор K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк заявив, що хотів би організувати бій Олександра Усика (12-0, 10 КО) і Марко Хука (40-4-1, 27 КО) на одній з арен України.

"Ми націлені провести бій в Україні. Є НСК Олімпійський, є стадіон Динамо. Якщо вдасться здійснити все задумане, то бій Усика пройде на початку вересня в Україні. Підтверджую Олімпійський як одну з робочих версій. І від себе додам, що зроблю все необхідне, щоб через тиждень-два я зміг про все офіційно заявити.

Думаю, що якщо бій пройде на Олімпійському, то ми маємо право очікувати близько 30 тисяч осіб. Це моя особиста експертна думку. Багато факторів впливає - це і те, що відбувається в країні, і погода, і те, як цей бій буде позиціонуватися. Але є підстави вважати, що цей поєдинок викличе дуже високий інтерес в Україні. Ми зробимо все, щоб вхід був максимально доступним для вболівальників", - цитує Красюка портал segodnya.ua.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Усик пояснив вибір свого суперника у Всесвітній боксерській суперсерії.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Олександр Усик, Марко Хук, Усик - Хук