Бокс

Реванш Пакьяо - Хорн опинився під загрозою зриву

0

Бій планувався на 12 листопада.

Дін Лоунерган, промоутер чемпіона-напівсередньоваговика Джеффа Хорна (17-0-1, 11 КО), розповів про причини затримки офіційного оголошення реваншу його підопічного з філіппінцем Менні Пакьяо (59-7-2, 38 КО).

За словами Лоунергана, вся справа в бажанні Менні Пакьяо провести поєдинок не в Австралії, а на Філіппінах.

"Зізнатися, мене вже тіпає, коли чую, що у Пакьяо якісь нові ідеї. Боюся, що якщо почую ще щось нове, то ми просто відмовимося від ідеї реваншу і підемо своїм шляхом. У нас же навіть дата давно готова - 12 листопада. 2 тижні тому Пакьяо сказав Аруму, що він згоден на реванш. Він погодився на дату 12 листопада. Весь цей час ми активно працюємо над організацією шоу, поки Арум часом не натрапив на інтерв'ю Пакьяо філіппінським ЗМІ, де Менні говорить про те, що хоче провести реванш на батьківщині. Арум поговорив з Менні, дав йому час обдумати рішення до 26 серпня, але відповіді немає, а значить, реванш під загрозою зриву. У даний момент ми спільно з Арумом і міською радою Брісбена розглядаємо інші варіанти", - розповів промоутер в інтерв'ю Daily Telegraph.

Боб Арум, промоутер Пакьяо і со-промоутер Хорна, вважає, що проблема в сенаторських обов'язках Пакьяо, а також в тому, що Менні - вже не молодий.

Нагадаємо, бій Пакьяо - Хорн відбувся 2 липня в Австралії на стадіоні в Брісбені. За підсумками 12 раундів судді одноголосно віддали перемогу Хорну.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, оприлюднена офіційна статистика ударів у бою Пакьяо - Хорн.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Пакьяо, Хорн