Бокс

Результат бою Пакьяо - Хорн переглядатимуть п'ять суддів

0

WBO проаналізує бій та суддівські рішення

Президент Всесвітньої боксерської ради (WBO) Франциско Валькарсель заявив, що організація проведе незалежний аналіз поєдинку між Менні Пакьяо (59-7-2, 38 КО) і Джеффом Хорном (17-0-1, 11 КО) для визначення справедливості суддівського рішення.

"Ми приймаємо прохання Пакьяо провести оцінку рішення суддів, яка може спричинити за собою санкції щодо суддів. Наша мета – визначити для уболівальників справжнього переможця бою.

Я буду дуже вдячний, якщо Рада ігор і розваг Філіппін надасть нам і австралійській федерації боксу докази шахрайства по даній справі, щоб ми могли діяти негайно. Ми ж призначимо п'ять незалежних компетентних суддів, які будуть переглядати бій без звуку для визначення вірності рішення", – сказав Франциско Валькарсель.

Нагадаємо, австралієць Джефф Хорн переміг легендарного філіппінця Менні Пакьяо і завоював його чемпіонський титул в напівсередній вазі за версією WBO.

Бій Пакьяо - Хорн відбувся 2 липня в Австралії на стадіоні в Брісбені. За підсумками 12 раундів судді одноголосно віддали перемогу Хорну.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Пакьяо може завершити кар'єру після поразки Хорну.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Пакьяо, Хорн