Бокс

Рігондо впевнений, що зможе перемогти Ломаченка

0

Бій Ломаченко - Рігондо відбудеться 9 грудня в Нью-Йорку

Кубинський боксер Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО), володар титулу WBA у другій найлегшій вазі, впевнений, що зможе перемогти Василя Ломаченка (9-1, 7 КО) в їх майбутньому бою.

"Для них це буде великим ударом. Я не знаю, як Боб Арум (промоутер Ломаченко) дозволив Ломаченку зустрітися зі мною. Він вважає, що Василь може мене побити, але думати так - величезна помилка. Він не знає, що Ломаченко програє так само, як і Донейр. Навіть фізично я буду сильніше. На даний момент це секрет, але нехай вони побачать це на зважуванні. Люди будуть здивовані, адже я не надавав багато уваги фізичним питанням. Я несу відповідальність за підготовку своїх навичок, і в цьому я чудовий.

На цій планеті немає іншого бійця, який шукає бою, але суперники біжать від нього. І навіть якщо всі злякалися, коли я побив Ноніто, уявіть, що буде, коли я поб'ю Ломаченка", - передає слова Рігондо Boxing Scene.

Бій Ломаченко - Рігондо пройде 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США).

На думку букмекерів, Ломаченко є безперечним фаворитом цього поєдинку. Але Рігондо впевнений, що у нього є все для перемоги над Ломаченком. Сам Ломаченко назвав бій з Рігондо великим викликом для себе.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ломаченко та Рігондо проведуть додаткове зважування в день бою.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко, Рігондо