Бокс

Тренер пояснив відмову Рігондо продовжувати бій з Ломаченком

0

Рігондо відмовився продовжувати бій з Ломаченком після шостого раунду, посилаючись на травму руки

Педро Діас, тренер кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО), який достроково програв бій проти українця Василя Ломаченка (10-1, 8 КО), розчарований критикою ЗМІ та вболівальників на адресу свого підопічного. Він пояснив, що Рігондо не здавався, а він зняв його з поєдинку.

"Рігондо відчув дискомфорт ще у 2-му раунді. Але ми дозволили йому продовжити бій. Швидше за все, травма коштувала йому концентрації в поєдинку, адже він робив в рингу не те, що ми планували. Ломаченко був ефективніше в бою, але тільки в шостому раунді він вперше потурбував Ріго ударом. Взявши до уваги обставини, я вирішив, що доцільніше захистити підопічного, зняти його з поєдинку.

Мій боєць не здавався. Але іноді тренеру необхідно звертати увагу не на слова бійця, а на те, як він виглядає. Іноді "мова тіла" говорить вам набагато більше, ніж слова. Виправдовуватися тим, що ми піднялися на дві вагові категорії, мені б не хотілося. Ломаченко - великий боєць. Ми не зациклювалися на можливості поразки, ми шукали шляхи до перемоги. Рігондо повернеться в свою вагу і доведе, що теж є великим бійцем", - розповів тренер.

Нагадаємо, Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) достроково переміг кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду.

Просто машина: Реакція соцмереж на бій Ломаченко - Рігондо

Історичний бій Ломаченко - Рігондо пройшов 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). За цей бій Ломаченко заробив $1,2 млн., а Рігондо - $400 тис.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко, Рігондо