Бокс

Тренер Усика розповів про підготовку до бою з Хуком

0

Олександр Усик проведе бій проти Марко Хука 9 вересня

Сергій Ватаманюк, тренер Олександра Усика (12-0, 10 КО), розповів про підготовку свого підопічного до майбутнього бою проти німця Марко Хука (40-4-1, 27 КО).

"В процесі підготовки ми постаралися проаналізувати, як нам боксувати, щоб здобути перемогу. Ми відпрацьовували деякі моменти, а також переглядали поєдинки Хука. Поза всякими сумнівами, це буде чудовий поєдинок для уболівальників боксу. Марко Хук 13 раз захищав цей титул, а Саша – чинний чемпіон світу. Ми знаємо, що Хук ніколи не здається, весь час йде вперед і до кінця б'ється за перемогу. Ніякої недооцінки з нашого боку бути не може.

Я не люблю говорити про фаворитів і аутсайдерів. Це – важка вага, тут все може вирішити один удар. Але якщо ти не віриш у перемогу, який сенс брати участь в турнірі? Саша бере участь для того, щоб стати абсолютним чемпіоном світу і завоювати кубок Мухаммеда Алі. Залишиться тільки один, і Саша хоче бути цим хлопцем.

Саша – розумний хлопець. Він розуміє, над чим насамперед треба працювати. Він важко працює, він уважно слухає, він любить вчитися новому. Він дуже серйозно працює і хоче рости від бою до бою. Пройдемо Хука – почнемо готуватися до наступного суперника", – розповів Ватаманюк.

Нагадаємо, бій Усик - Хук відбудеться 9 вересня в рамках Всесвітньої боксерської суперсерії (World Boxing Super Series).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Марко Хук впевнений, що переможе Олександра Усика.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Олександр Усик, Марко Хук