Бокс

Тренер збірної України прокоментував перемогу на чемпіонаті світу

0

Олександр Хижняк став чемпіоном світу

Дмитро Сосновський, головний тренер збірної України з боксу, прокоментував перемогу Олександра Хижняка, і проаналізував виступ команди на чемпіонаті світу в Гамбурзі.

"Для нас це був важкий турнір. Чемпіонат світу був дуже рівним, на нього відібрали хороші команди, виступали хороші боксери. Для нас було важко, адже була маленька перерва між чемпіонатом Європи в Харкові і світу. В цілому, хлопці впоралися, хтось більше, хтось менше, потрібно аналізувати. Крім Сашиної перемоги, яка дуже приємна для нас усіх, і вона рекордна, адже цей хлопець протягом півроку виграв три великі змагання. Його і на чемпіонаті Європи назвали найкращим, і зараз на чемпіонаті світу. Я вважаю, що це заслужено.

Я думаю, вся команда заслуговує хороших слів. З наших 8 боксерів, троє програли майбутнім чемпіонам. Вони їм поступилися в рівних поєдинках – і Юра Шестак, і Женя Барабанов", – сказав Сосновський в інтерв'ю Xsport.

Хижняк завоював золоту медаль у ваговій категорії до 75 кг, здобувши у фіналі впевнену перемогу над Абільханом Аманкулом з Казахстану.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Хижняк прокоментував свою перемогуна чемпіонаті світу.

facebook.com/UkrainianBoxingFederation

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Олександр Хижняк, Чемпіонат світу