Бокс

Тренер здивований, що Рігондо нічого не зміг зробити з Ломаченком

0

Василь Ломаченко достроково переміг Гільєрмо Рігондо і захистив свій титул

Тренер кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) Педро Діас заявив, що очікував більшого від свого бійця в поєдинку проти українця Василя Ломаченка (10-1, 8 КО).

"Я здивований. Я думав, що навички Рігондо, його рухи, то, як він атакує, зможуть зробити щось. Я дійсно так думав. Аналізуючи бій, хочу сказати, що це був нудний поєдинок. Я б його не дивився. Рігондо більш боягузливий боєць. Він б'ється від захисту. Ломаченко наступає і робить бій. Я думав, що у нього будуть проблеми з Рігондо, але помилявся і мені вистачає сміливості це визнати.

Ломаченко може стати найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії. Але я хочу, щоб він отримав такий бій, який зможе продати трансляції. Йому потрібен справжній боєць, мексиканський боксер, який буде битися з серцем. Йому потрібен Майкі Гарсія", - заявив Діас.

Просто машина: Реакція соцмереж на бій Ломаченко - Рігондо

Нагадаємо, Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) достроково переміг кубинця Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО) і четвертий раз захистив свій титул. Ломаченко здобув перемогу технічним нокаутом: Рігондо відмовився продовжувати бій після шостого раунду.

Історичний бій Ломаченко - Рігондо пройшов 9 грудня на арені театру Madison Square Garden в Нью-Йорку (США). За цей бій Ломаченко заробив $1,2 млн., а Рігондо - $400 тис.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Рігондо розповів, чому відмовився продовжувати бій з Ломаченком.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ломаченко, Рігондо