Бокс

Тренування з Кличком продали на аукціоні за 150 тисяч

0

Тренування продали на благодійного аукціоні Prozorro

Лот мера Києва Віталія Кличка – спільне спортивне тренування з чемпіоном світу – продали на благодійному аукціоні Prozorro за 150 тис. грн.

Аукціон за право тренування з Віталієм стартував 25 липня об 11:11 і відбувався в три раунди. У ньому взяли участь 8 осіб. Найвища ставка, за якою визначився переможець, становила 150 тис. грн.

"Я радий, що в аукціоні на Prozorro визначився переможець, з яким я із задоволенням поділюся секретами спортивного тренування. Впевнений, це буде цікаво та корисно. І не тільки для того, хто тренуватиметься, – адже ці 150 тисяч гривень підуть на благодійність", – зазначив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що всі кошти від аукціону спрямують на купівлю апарату штучної вентиляції легень в дитячу клініку Інституту нейрохірургії. "Дуже добре, коли успішно втілюються соціальні ініціативи і благодійні акції, які допомагають рятувати і змінювати життя людей. Якщо я маю можливість, то завжди залюбки долучаюся до таких заходів. Тож коли представники системи Prozorro запропонували мені виставити на аукціон свій лот, я без жодних вагань погодився. Спільно будемо робити добрі справи", - підкреслив Віталій Кличко.

За умовами аукціону, тренування має відбутися протягом наступного місяця з дня торгів.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Володимир Кличко постійно змінює своє рішення щодо подальшої кар'єри.

Фото – facebook.com/Vitaliy.Klychko

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Віталій Кличко