Бокс

Уайт: Якщо Макгрегор нокаутує Мейвезера, то стане найвеличнішим спортсменом планети

0

Історичний бій Мейвезер - Макгрегор відбудеться 26 серпня в Лас-Вегасі

Президент UFC Дана Уайт вважає, що чемпіон UFC у легкому дивізіоні Конор Макгрегор в свої 28 років є однією з головних зірок бойових видів спорту, і якщо він зуміє здобути перемогу в боксерському поєдинку над Флойдом Мейвезером, то і зовсім стане найбільшим спортсменом планети.

"Якщо врахувати те, наскільки великий цей поєдинок, наскільки відомі ці спортсмени, то в разі перемоги нокаутом Макгрегор стає найвеличнішим спортсменом планети. Він стане найвеличнішим спортсменом на цій планеті, на інших планетах – це справжнє божевілля.

Я не думаю, що цей поєдинок може завдати шкоди UFC або Макгрегору. Навпаки, це протистояння підійме Конора. Він багато ставить на карту, горить бажанням битися і не сумнівається в своїй перемозі. Я думаю, це одна з багатьох причин, чому Макгрегор завоював любов публіки. Виграє він чи програє – люди все одно будуть любити Конора Макгрегора", – заявив Уайт.

Нагадаємо, Флойд Мейвезер і Конор Макгргор досягли угоди після тривалих переговорів і підписали контракт на бій, який відбудеться 26 серпня в Лас-Вегасі. Крім того, вже стали відомі гонорари бійців.

Конор Макгрегор вже давно готується до поєдинку. Мейвезер також розпочав підготовку до бою з Макгрегором і спарингує.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, після бою з Мейвезером Макгрегор продовжить битися в UFC.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Конор Макгрегор, Флойд Мейвезер, бій Макгрегор - Мейвезер