Бокс

Українець Руденко розповів про настрій перед боєм в Москві

0

1 липня в Москві Андрій Руденко проведе бій проти росіянина Олександра Повєткіна

Український боксер Андрій Руденко (31-2, 19 КО) розповів про настрій перед боєм з Олександром Повєткіним, який пройде 1 липня в Москві.

"Я ще не зустрічався з боксерами з такою манерою бою, як у Олександра. Які добре володіли б ближнім боєм і добре наносили бокові удари, переводячи це на удари знизу, проводячи так звані "хрести". Таких опонентів, як Повєткін, у мене ще не було. Це буде перший мій бій з суперником такого плану, який добре володіє боєм на ближній і середній дистанції.

Ви знаєте, на мене перед боєм психологічно нічого не тисне. Я налаштований на позитив і хочу показати себе з кращого боку. І викластися на всі сто відсотків. При підготовці до поєдинку нічого легкого в мене не було, ми добре відпрацювали. У мене було шість спаринг-партнерів, які під'їжджали по ходу збору. Ми міняли хлопців, щоб була різноманітність, і всі боксери по своїй манері ведення бою приблизно були схожі на Олександра. Але з яких вони країн – не скажу, це секрет. Спаринги були і по дванадцять, і по шістнадцять раундів", – розповів Руденко.

Нагадаємо, на кону бою Руденко - Повєткін буде стояти два чемпіонські пояси: WBO International і WBА International. Бій буде судити росіянин.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Повєткін розповів, що думає про Руденка.

Фото – Мир бокса

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Повєткін, Руденко