Бокс

Український боксер Хижняк встановив національний рекорд

0

Олександр Хижняк - молода зірка українського боксу

22-річний український боксер Олександр Хижняк, чемпіон Європи та світу, встановив національний рекорд за кількістю завойованих титулів поспіль.

Хижняк завоював 6 титулів за 330 днів: Олександр став Чемпіоном України у віковій групі до 22 років, далі золоту медаль Чемпіонату України 2016 року, який проходив в Харкові. У 2017 році Хижняк став тріумфатором ряду престижних міжнародних стартів. Спочатку Олександр завоював титул найсильнішого боксера Європи у віковій групі до 22 років, після чого став переможцем Чемпіонату Європи та світу. Варто відзначити, що на цих змаганнях Олександр також був визнаний найкращим боксером змагань.

Почесний диплом спортсмену вручив представник національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.

"Для мене це дійсно надзвичайно приємна подія. Відверто скажу, цього я навіть не очікував. Те, що я вписав своє ім’я до Національного реєстру рекордів України є надзвичайно почесною місією, адже бути поряд з рекордсменами України – велика честь для мене. Ця подія точно назавжди залишиться в моїй пам’яті. Я ніколи не намагаюся ставити якихось рекордів. Я просто щоденно наполегливо працюю та намагаюсь кожного дня вдосконалюватися. Радий, що протягом останнього року мій труд та праця втілилася в нагороди, як на внутрішніх, так і міжнародних змаганнях. Вдячний своєму батьку та тренеру Олександру Хижняку, президенту ФБУ Володимиру Продивусу за підтримку та звичайно ж моїм партнерам по збірній та тренерському складу Національної збірної України на чолі з Дмитром Сосновським. Від себе можу сказати одне: я буду так само наполегливо працювати і надалі, аби і в майбутньому прославляти нашу країну. Зупинятися на досягнутому я точно не збираюсь!" – зазначив Олександр Хижняк.

Нагадаємо, Олександр Хижняк завоював золоту медаль на Чемпіонаті світу в Німеччині.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Хижняк визнаний найкращим боксером чемпіонату світу в Німеччині.