Бокс

Український чемпіон Європи може провести титульний бій

0

Олег Малиновський може провести бій за титул WBO

Чемпіон Європи WBO в напівлегкій вазі Олег Малиновський (22-0-0, 6 КО) може провести бій за титул WBO. Промоутери українця і чемпіона світу за версією WBO Оскара Вальдеса (23-0, 19 КО) ведуть переговори про можливий поєдинок. Про це повідомляє Xsport.ua.

"Малиновський у нас зараз буде в топ-5, а може і в топ-3 рейтингу WBO. За нашою лінією чемпіон світу - Оскар Вальдес. Він реально талановитий хлопець. Був поєдинок, коли Бурсак в Каліфорнії бився проти Раміреса за пояс чемпіона світу, в цьому ж вечорі боксу бився і Вальдес. Тоді у мене була можливість переговорити з менеджером Вальдеса, ми познайомилися і проговорили це питання.

Зараз у нас триває діалог з Top Rank з приводу бою Вальдес - Малиновський. Однак, це постійна робота, яка проводиться не тільки по Олегу Малиновському, а й кожному з боксерів. Це те, що завжди залишається за лаштунками", - розповів генеральний директор промоутерської компанії K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк.

Нагадаємо, Олег Малиновський (22-0-0, 6 КО) отримав дострокову перемогу проти Девіда Берна (13-2-0, 12 КО) і захистив свій титул. Малиновський нокаутував суперника в першому раунді.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Малиновський прокоментував захист титулу.

Фото – facebook.com/K2Ukraine

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Малиновський