Бокс

Уорд: Я повинен змусити Ковальова відповісти за свої слова

0

Реванш Ковальов - Уорд відбудеться 17 червня в Лас-Вегасі

Чемпіон світу за версіями IBF, WBA і WBO Андре Уорд (31-0, 15 КО) вважає, що балаканина Ковальова перед боєм не матиме ніякого впливу на кінцевий результат. Через спірне рішення в першому бою, існує напруженість між боксерами.

"Існує певна напруженість. Вони не задоволені результатом першого бою, але ми стоїмо на своєму, ніякого підтасування не було. Можливо Ковальов і ненавидить мене через це, але я повинен змусити його відповідати за свої слова. Найбільше мені подобається те, що ми зустрінемося лицем до лиця 17 червня. Ми вийдемо на ринг і там не буде журналістів, промоутерів і тренерів, всі залишаться за межами. Тільки я і Ковальов, це мій улюблений момент.

Поправки будуть з обох сторін. Йому потрібно бути краще, як і мені. Я збираюся почати без розкачки і не повторювати своїх помилок. Мені необхідно довести, що я сильніший і зняти всі питання", – заявив Уорд.

Бій-реванш між Андре Уордом і Сергієм Ковальовим відбудеться 17 червня в Лас-Вегасі (США).

Нагадаємо, перший поєдинок між Ковальовим і Уордом пройшов в листопаді минулого року в Лас-Вегасі. Тоді Уорд переміг одноголосним рішенням суддів.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Ковальов заявив, що Уорд б'є, як дівчина.

Фото – Getty Images

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, Ковальов - Уорд