Бокс

Усик-Гассієв: дружина легендарного боксера представить головний трофей

0

Лонні Алі, дружина великого Мохаммеда Алі, представить трофей, за який змагатимуться Олександр Усик та Мурат Гассієв

Дружина Мохаммеда Алі Лонні сьогодні перед фіналом WBSS (Всесвітня боксерська суперсерія або Кубок Мохаммеда Алі) представить трофей, названий на честь її чоловіка.
 
"Я пишаюся тим, що представляю сім'ю Алі, WBC і його президента Маурісіо Сулеймана", – сказала Алі.
 
Фінал WBSS в першій важкій вазі між Олександром Усіком і Муратом Гассієвим пройде 21 липня в Москві. Початок вечора боксу о 21:00, бій Усик-Гассієв очікується в 23:00.

Про Усика та Гассієва зняли фільм

Напередодні поєдинку організатори турніру випустили документальний фільм про підготовку Усика і Гассієва до фіналу WBSS.

 

Ставки букмекерів на бій Усик - Гассієв

Букмекерська організація GameBet приймає ставки на перемогу Усика - 2,10, тоді як котирування на тріумф Гассієва рівні 1,68.

Нічия в цьому поєдинку за правилами турніру не передбачена, проте коефіцієнт на те, що три судді виставлять однакові оцінки за підсумками бою, становить 24,00.

Відзначимо, що за два тижні ставки на перемогу Усика обрушилися з коефіцієнта 1,44 до 2,10. При цьому шанси на успіх Гассієва зараз оцінюються котируваннями 1,68 - 2,00 (в кінці червня було - 2,75).

Промоутер українського боксера Олександра Усика Егіс Клімас розповів про проблеми в організації бою свого підопічного з росіянином Муратом Гассієвим у Москві, через що поєдинок може не відбутися.

Усик заявив, що не звертає увагу на галас навколо поєдинку з росіянином Муратом Гассієвим, і не думає про політичний підтекст цього бою.

Менеджер Усика Егіс Клімас пообіцяв, що українець під час розкрутки бою проти російського бксера буде говорити тільки про бокс.

"Олександр багато разів говорив, що буде говорити виключно про бокс. Обидва спортсмени розраховують, що ЗМІ та вболівальники не будуть підігрівати інтерес до цього бою з точки зору конфлікту двох країн", - заявив Клімас.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, квитки на бій Усик - Гассієв вже надійшли в продаж.

Фото – K2 Promotions

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Олександр Усик, Мурат Гассієв, Всесвітня боксерська суперсерія, Кубок Мохаммеда Алі, Лонні Алі, Москва