Бокс

Заборона на в'їзд в Україну російського боксера викликала істерику в країні-агресорі

0

Недопуск російського боксера на чемпіонат Європи в Харкові викликаний порушенням законодавства України

Глава комітету Держдуми РФ з фізкультури і спорту Михайло Дегтярьов закликав не проводити в Україні міжнародних змагань. Так представник країни-агресора відреагував на недопуск в Україну боксера Георгія Кушіташвілі на чемпіонат Європи.

Дегтярьов відзначив, що Україна не забезпечила безпеку спортсмена.

"Хочемо висловити підтримку нашому боксеру Георгію Кушіташвілі, якого Україна не пустила на чемпіонат Європи до Харкова. Всі світові федерації ми закликаємо до того, щоб закінчувати з міжнародними змаганнями на території України. Міжнародні змагання на те й міжнародні, що країна, яка приймає їх, повинна на себе взяти зобов'язання забезпечити безпеку всім спортсменам всіх країн, в тому числі і громадянам Росії", – цитує депутата Р-Спорт.

Нагадаємо, напередодні російського боксера Георгія Кушіташвілі і його команду не пустили на Чемпіонат Європи до Харкова. Встановлено, що всі вони (9 осіб) порушували законодавство України, і отримали заборону на в'їзд в Україну на 3 роки. Таке рішення прийнято у зв'язку з незаконним відвідуванням зазначеними особами анексованого Криму.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Кличко стане першим українцем в Міжнародному залі боксерської слави.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, заборона