Бокс

Загрожують санкції: WADA обурено чемпіонатом світу у Росії

0

WADA виступило проти проведення чемпіонату світу в Росії

Міжнародне антидопінгове агентство (WADA) може застосовувати санкції стосовно Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA) за те, що вони віддали Росії право проведення чемпіонату світу-2019.

Як повідомляє Inside the Games, невдоволення WADA виникло через те, що Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) до сих пір не відновлено в правах у WADA. Тому РУСАДА не може проводити необхідні аналізи допінг-проб спортсменів, які б визнавалися в агентстві.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет звинуватив нового главу AIBA Гафура Рахімова в зв'язках з криміналом. 66-річний узбекістанец був призначений на пост президента AIBA в кінці січня. Міністерство фінансів США підозрює його в торгівлі наркотиками і заморозило всі його активи в Штатах.

 

Бокс хочуть виключити з Олімпійських ігор

Міжнародний олімпійський комітет може переглянути позицію щодо включення боксу в програму Олімпіади 2020 року. Про це заявив глава організації Томас Бах.

На даний момент МОК призупинив фінансування AIBA. За його словами, контакти з Міжнародною асоціацією аматорського боксу (AIBA) зведені до мінімуму, також розпочато процес розслідування її системи управління. Ймовірно, це пов'язано з недавнім корупційним скандалом, що спричинило за собою відставку глави AIBA.

"МОК зберігає за собою право перегляду включення боксу на Юнацькі ігри і на Олімпіаду-2020", - заявив Бах на прес-конференції.

"Протягом наступних шести місяців AIBA буде проходити повний організаційний контроль, який призведе до "нового плану фонду" для AIBA. Цей план і підготовлені рекомендації будуть обговорюватися на засіданні виконавчого комітету AIBA в липні, і в запрошеній 30 квітня доповіді МОК буде представлена оновлена інформація", - відреагувала прес-служба AIBA.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, професійний бокс планують заборонити.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
бокс, допінг, Росія